Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

SILTUMNĪCAS

Lecektis Lecektis
Plēves siltumnīcas Plēves siltumnīcas
Polikarbonāta siltumnīcas Polikarbonāta siltumnīcas
Pilienlaistīšanas sistēmas Pilienlaistīšanas sistēmas
Siltumnīcu stiprināšana Siltumnīcu stiprināšana
Pamati siltumnīcai Pamati siltumnīcai
Tomātu stiprināšanas trose Tomātu stiprināšanas trose
VĒDLODZIŅU SISTĒMA VĒDLODZIŅU SISTĒMA
POLIKARBONĀTS POLIKARBONĀTS
Siltumnīcu līmlentes Siltumnīcu līmlentes

Ērti un ātri uzstādāmas siltumnīcas 2x3-6x50 m par izdevīgu cenu! Mūsu pieredzes bagāto ekspertu komanda ir vienmēr gatava palīdzēt klientiem izvēlēties labāko siltumnīcu un piemērotākās aprīkojuma sistēmas. Mūsu klienti pārstāv visu lauksaimniecības nozari, tai skaitā zemnieki, kas pāriet uz augu audzēšanu siltumnīcās, kā arī pieredzējuši dārzkopji, kas meklē jaunus augstākās kvalitātes risinājumus par izdevīgām cenām. 

Siltumnīcas atrašanās vieta dārzā

Siltumnīcai jāizvēlas gaišu, atklātu, no vējiem pasargātu vietu. Sevišķi svarīgi, lai to neskartu ziemeļu vēji un pēc iespējas ilgāk apspīdētu saule. Raugieties, lai siltumnīcu nenoēnotu ēkas un lieli koki. Turklāt koki ar savu sakņu sistēmu siltumnīcā audzējamajiem augiem atņem lielāko daļu ūdens un barības vielu.

Siltumnīcai garenvirzienā vēlams atrasties ziemeļu-dienvidu virzienā, jo tad tā tiek labāk apgaismota.

Darba dienās no 9:00 līdz 18:00 būsiet laipni gaidīti AVERTO izstādes laukumā Babītē, Priežu iela 5, lai apskatītu siltumnīcas vai zvaniet pa BEZMAKSAS tālruni 80205305 un mūsu siltumnīcu eksperti sniegs Jums nepieciešamo konsultāciju. Piegādāsim 1-2 darba dienu laikā.