Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

MĒBELES DĀRZAM un PASĀKUMIEM

Mēbeles no plastmasas Mēbeles no plastmasas
Mēbeles no koka Mēbeles no koka
Dārza un balkona mēbeles Dārza un balkona mēbeles
Tūrisma mēbeles Tūrisma mēbeles
Galdauti un krēslu pārvalki Galdauti un krēslu pārvalki
Pašpiepūšamās mēbeles Pašpiepūšamās mēbeles

Ja vien pie mājas ir iekopts dārzs un ģimenei ir tradīcija sapulcēties kopā, tad bez dārza mēbelēm neiztikt! Gadu gaitā koka mēbelēm ir pievienojušās kvalitatīvas plastmasas mēbeles, šūpuļkrēsli, atpūtas grozi, pītas mēbeles gan no dabīgiem materiāliem, gan no mākslīgās šķiedras. Ja arī Jums ir nepieciešamas izturīgas, ātri uzstādāmas, viegli transportējamas un uzglabājamas mēbeles no koka vai mākslīgās šķiedras, tās atradīsiet mūsu piedāvājumā. Klienti pie mums iegādājas mēbeles arī izstādēm, tirdziņiem, banketiem, izbraucieniem dabā, kā arī dārza nojumes iekārtošanai un pat ņemšanai līdzi uz makšķerēšanu. 

Piegāde – 1 līdz 3 dienu laikā.

Averto mēbeles ir ērti transportējamas, ātri un viegli uzstādāmas, tās pieejamas dažādos izmēros un aizņem maz vietas. Dārza mēbeles ir izgatavotas no kvalitatīvas plastmasas vai koka, ar izturīgu metāla karkasu, tāpēc Jūs droši varēsiet tās izmantot vairākus gadus!