Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Kāpēc izvēlēties Averto

Averto birojs Babītē, Priežu ielā 5

Jūsu ērtībai un drošībai piedāvājam īpašas priekšrocības:

 1. Aptaustiet preci pirms iegādes!
 2. Rezerves daļas
 3. Pārsteidzoši augsta kvalitāte - 10 gadu garantija
 4. Pieredze un atbildība
 5. Atsaucīgi darbinieki
 6. Plašs produktu klāsts
 7. Dāvanas un patīkami pārsteigumi
 8. Ērti apmaksas veidi – katrai gaumei un iespējām
 9. Neticami ātra piegāde
 10. Viegli atrast, ērti piekļūt!

Aptaustiet preci pirms iegādes!

Piedāvājam aplūkot un aptaustīt jebkuru produktu pie mums uz vietas. Salīdzinot ar citiem interneta veikaliem, Averto ir arī īsts veikals!

Visas preces atrodas mūsu birojā, izstāžu zālē vai noliktavā. Iepriekš piezvaniet (zvaniet uz bezmaksas numuru 80205305), ja vēlaties tuvāk iepazīties ar katru produktu un pārliecināties par tā priekšrocībām! Mūsu laipnie darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko! Kā šeit nokļūt

Rezerves daļas

Nojumēm un siltumnīcām reizēm jānomaina kāda detaļa vai jāiegādājas papildu aksesuāri, lai pilnībā izbaudītu to priekšrocības. Mēs piedāvājam rezerves daļas, sākot no skrūvēm līdz pat rāmja caurulēm, un tas vēl nav viss!

Ja Jums nepieciešami tādi aksesuāri, kas nav norādīti mūsu mājaslapā, sazinieties ar mums (zvaniet uz bezmaksas numuru 80205305)! Fokusējamies uz ilgtermiņa sadarbību un vienmēr palīdzēsim ar prieku!

Pārsteidzoši augsta kvalitāte - 10 gadu garantija

Aicinām iegādāties augsti kvalitatīvas preces, kas apmierinās visprasīgāko Klientu. Averto produkti ir izgatavoti pie sertificētiem, pieredzējušiem un uzticamiem ražotājiem, izmantojot augstvērtīgus materiālus.

Visi piedāvātie produkti ir izturīgi un ilgmūžīgi, daudziem ir 10 gadu vai pat 14 gadu garantija.

Izvēlieties savām prasībām atbilstošas preces!

Pieredze un atbildība

Averto jau 10 gadus saglabā vadošo pozīciju Latvijas un Baltijas tirgū, kā arī turpina nostiprināt pozīcijas Eiropas tirgū.

Mūsu attiecības ar Klientiem nebeidzas naudas saņemšanas brīdī. Piedāvājam ne tikai pamatproduktus, bet arī rezerves daļas, un priecājamies par ilgtermiņa sadarbību!

Atsaucīgi darbinieki

Ja radušās kādas neskaidrības vai problēma, droši zvaniet (zvaniet BEZ MAKSAS 80205305)! Mēs visu atrisināsim.

Averto darbinieki ir augsti kvalificēti, laipni, pieredzējuši un izpalīdzīgi. Personāls brīvi pārvalda latviešu, lietuviešu, krievu un angļu valodu.

Bezmaksas telefons Klientu apkalpošanai: 80205305

Plašs produktu klāsts

Averto produkti ir piemēroti gan uzņēmumu, gan privātpersonu vajadzībām. Piedāvājam visdažādākās preces, kas domātas gan profesionāļiem, gan entuziastiem!

Mūsu katalogā atradīsiet teltis un aprīkojumu, nojumes un lapenessiltumnīcas un polikarbonātu, mēbeles dārzam un pasākumiem, dārza instrumentus, elektropreces un piederumus, noliktavas, aukstuma kastes, virszemes baseinus, grilus un BBQ, kā arī citas dārza preces un rezerves daļas.

Produktu klāsts tiek regulāri papildināts.

Dāvanas un patīkami pārsteigumi

Katru mēnesi rīkojam akciju, piedāvājot ievērojamas atlaides dažādām produktu grupām. Dažiem produktiem līdzi nāk dāvana! Atsevišķiem produktiem piedāvājam bezmaksas piegādi.

Doties uz produktu katalogu

Ērti apmaksas veidi – katrai gaumei un iespējām

Piedāvājam elastīgas apmaksas iespējas! Saņemot preci mūsu birojā, varat norēķināties ar bankas karti vai skaidrā naudā.

Jūs varat maksāt skaidrā naudā arī piegādes brīdī. Vai arī varat veikt apmaksu ar online maksājumu (Paypal vai pārskaitījums, saņemot avansa rēķinu).

Produktus iespējams iegādāties arī līzingā (uz nomaksu). Sadarbojamies ar kompānijām Lateko Līzings un InCredit Group. Pieteikuma veidlapa sākotnēji tiek noformēta pie mums.

Pie katras preces atrodama plašāka informācija par apmaksas veidiem.

Neticami ātra piegāde

Īsā laikā piegādājam produktus ne tikai Rīgā un Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Visas preces jau atrodas pie mums, tāpēc iegāde ir droša un Jūs nezaudēsiet laiku sarežģītas transporta loģistikas dēļ.

Piegādes ilgums:

Baltijas valstīs priekšapmaksa nav obligāta. Piedāvājam iespēju norēķināties arī piegādes brīdī, saņemot produktu.

Preci iespējams saņemt arī mūsu birojā – bez piegādes.

Pie katras preces atrodama plašāka informācija par piegādi. Dažiem produktiem ir bezmaksas piegāde.

Viegli atrast, ērti piekļūt!

Apskatiet Averto atrašanās vietu Google kartē vai arī norādiet savu atrašanās vietu un vienkārši sekojiet ceļa norādījumiem. Pie mums ir viegli nokļūt gan braucot no Rīgas, gan no Jūrmalas un Kurzemes puses.

Mūsu izstāžu zālē un birojā varat ierasties, izmantojot arī sabiedrisko transportu – autobusu vai vilcienu. Skatīt sabiedriskā transporta kustības sarakstus

Uz tikšanos!

Doties uz produktu katalogu

Lasīt noderīgus padomus Averto blogā

Apskatīt akcijas preces

Polikarbonāta siltumnīcas Auto nojumes un Garāžas PVC un PE nojumes 4x4-6x14 m Dārza darbu instrumenti TORNADO

Apmaksas veidiApmaksas veidi:

 • Piegādes brīdī kurjeram (kurjeru dienesta komisijas maksu (2,50 EUR) par pakalpojumu apmaksā klients);
 • Ar bankas pārskaitījumu, pēc rēķina saņemšanas uz Jūsu e-pastu;
 • Ar bankas karti Averto birojā;
 • Skaidrā naudā Averto birojā;
 • PayPal (PayPal komisiju apmaksā klients);
 • Līzings (Lateko Līzings un InCredit Group). Pieteikuma veidlapu sākotnēji noformējot pie AVERTO.

Piegādes termiņi  Piegādes veidi:

 • 1-3 darba dienu laikā, no maksājuma saņemšanas brīža, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā;
 • 2-6 darba dienu laikā, no maksājuma saņemšanas brīža uz jebkuru citu valsti Eiropā.
 • Pārbaudiet preces pie saņemšanas. Kad kurjers atved Jums pasūtījumu, vispirms vizuāli apskatiet vai iepakojumam nav bojājuma pazīmes - deformēts, saplēsts vai citādi bojāts? Ja iepakojums ir bojāts Jums ir tiesības: atteikties pieņemt šādu sūtījumu vai pieprasīt kurjeram sastādīt aktu par bojājumu, vai kurjera klātbūtnē pārbaudīt pakas satura stāvokli PIRMS pieņemšanas dokumentu parakstīšanas. Parakstot kurjera sniegtos dokumentus, Jūs apliecināt, ka saņemšanas brīdī prece fiziski nebija bojāta. Ja ir šaubas, tad vispirms pārbaudiet preci un tikai tad parakstiet dokumentus.